ARTYKUŁY HYDRAULICZNE

Lista produktów


Lista produktów

Logowanie

Kontakt

Sklep w Szczekocinach

42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 5
Tel. (34) 355-79-33


 


Sklep w Szczekocinach

42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 5
Tel. (34) 355-79-33
Sklep w Zawierciu

42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 4
Tel. (32) 670-82-39
ATG -> Kotły
Kotły
Firma ATG posiada bogatą ofertę kotów centralnego ogrzewania - znajdziesz u nas kotły najlepszych producentów na różne paliwa: węgiel, miał, eko-groszek, drewno, oraz kotły uniwersalne.

Oferujemy kotły wielu producentów o różnych mocach, dzięki temu z nami szybko wybierzesz solidny kocioł odpowiadający twoim indywidualnym potrzebom w bardzo atrakcyjnej cenie.
 • Kotły węglowe   ( 2 artykułów )

  Kotły przystosowane do spalania węgla kamienne i brunatnego jak również innych paliw stałych takich jak drewno lub miał.

  Kotły te zapewniają dokładne spalanie opału, utrzymywanie żądanej temperatury w instalacji c.o. i długą stałopalność.

 • Kotły miałowe   ( 1 Artykuł )

  Kotły miałowe górnego palenia przeznaczone do wysokoefektywnego spalania miału węglowego. Po rozpaleniu kotły nie wymagają obsługi ponieważ proces palenia regulowany jest mikroprocesorowym sterownikiem

 • Kotły z podajnikiem tłokowym   ( 1 Artykuł )

  Kotły wyposażone w podajnik tłokowy (szufladowy) umożliwiają automatyczne podawanie paliwa węgla kamiennego (granulacja do 40mm), miału jak również eko-groszku.

  Automatyczny sposób podawani paliwa w połączeniu z dokładnie dobraną ilością powietrza wdmuchiwanego do komory spalania (sterowanie elektroniczne) pozwalają uzyskać wysoką efektywność cieplną i niezwykle niską emisję substancji szkodliwych do atmosfery.

 • Kotły na eko-groszek z podajnikiem slimakowym   ( 1 Artykuł )

  Kotły przystosowane do spalanie eko-groszku (węgiel/groszek o granulacji 5-25mm). Spalanie odbywa się w retorcie, który podawany jest ze zbiornika węgla za pomocą podajnika ślimakowego. Ilość podawanego paliwa, jak również intensywność nadmuchu wentylatora regulowana jest sterownikiem elektronicznym.