ARTYKUŁY HYDRAULICZNE

Lista produktów


Lista produktów

Logowanie

Kontakt

Sklep w Szczekocinach

42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 5
Tel. (34) 355-79-33


 


Sklep w Szczekocinach

42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 5
Tel. (34) 355-79-33
Sklep w Zawierciu

42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 4
Tel. (32) 670-82-39
ATG -> Miałowe
Kotły miałowe

Kotły miałowe górnego palenia przeznaczone do wysokoefektywnego spalania miału węglowego. Po rozpaleniu kotły nie wymagają obsługi ponieważ proces palenia regulowany jest mikroprocesorowym sterownikiemKocioł Dworek MZN

Kocioł Dworek MZNKotły grzewcze DWOREK MZN są urządzeniami nowoczesnej konstrukcji, przystosowanymi do pracy w systemie dolnego oraz górnego spalania paliw stałych.

Kotły DWOREK MZN przeznaczone są do wodnych instalacji centralnego ogrzewania systemu otwartego z grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem wody.

Kotły DWOREK MZN wyposażone są w wentylator i mikroprocesorowy regulator sterujący pracą kotła, co podnosi sprawność, ułatwia obsługę oraz utrzymanie zadanej temperatury.

Kocioł został fabrycznie przystosowany również do pracy z wykorzystaniem naturalnego ciągu spalin. Proces spalania może być wtedy regulowany za pomocą śruby regulacyjnej znajdującej się w klapie dozującej powietrze umieszczonej w drzwiczkach popielnika lub za pomocą miarkownika ciągu (nie stanowi standardowego wyposażenia). Temperaturę odczytujemy wówczas na termometrze tarczowym.

Paliwem podstawowym jest węgiel kamienny sortymentu orzech. Spalanie odbywa się wówczas w systemie dolnego spalania. W tym kotle można spalić również paliwo sortymentu miał. Eksploatacja odbywa się wówczas w systemie górnego spalania. W kotłach tych można również spalać paliwa długopłomieniowe takie jak węgiel brunatny i drewno w różnych postaciach.

Więcej…