ARTYKUŁY HYDRAULICZNE

Lista produktów


Lista produktów

Logowanie

Kontakt

Sklep w Szczekocinach

42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 5
Tel. (34) 355-79-33


 


Sklep w Szczekocinach

42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 5
Tel. (34) 355-79-33
Sklep w Zawierciu

42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 4
Tel. (32) 670-82-39
ATG -> Na eko-groszek (podajnik slimakowy)
Kotły na eko-groszek z podajnikiem slimakowym

Kotły przystosowane do spalanie eko-groszku (węgiel/groszek o granulacji 5-25mm). Spalanie odbywa się w retorcie, który podawany jest ze zbiornika węgla za pomocą podajnika ślimakowego. Ilość podawanego paliwa, jak również intensywność nadmuchu wentylatora regulowana jest sterownikiem elektronicznym.Kocioł Dworek ZPS-EKO na eko-groszek

Kocioł Dworek ZPS-EKO na eko-groszekKotły Dworek ZPS-EKO stanową konstrukcję stalową spawaną, gdzie realizowana jest wysokoefektywna technika górnego spalania. Powietrze do spalania doprowadzane jest przez wentylator do układu dysz w retorcie paleniska. Wymiennik ciepła jest prostopadłościanem o podwójnych ścianach, podzielony przegrodami wodnymi.

Kocioł wykonany jest z blachy stalowej, kotłowej o grubości 6mm.

Spalanie węgla (groszek o granulacji 5-25mm) odbywa się w retorcie, który podawany jest ze zbiornika węgla za pomocą podajnika ślimakowego. Ilość podawanego paliwa, jak również intensywność nadmuchu wentylatora regulowana jest sterownikiem elektronicznym umieszczonym na górnej pokrywie kotła. Kotły przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń i ciepłej wody w wymienniku ciepła (bojler). Temperatura wody w kotle nie może przekraczać 90 st.C. Zasyp zbiornika paliwa wystarcza na okres od 3 do 8 dni.

Więcej…