ARTYKUŁY HYDRAULICZNE

Lista produktów


Lista produktów

Logowanie

Kontakt

Sklep w Szczekocinach

42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 5
Tel. (34) 355-79-33


 


Sklep w Szczekocinach

42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 5
Tel. (34) 355-79-33
Sklep w Zawierciu

42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 4
Tel. (32) 670-82-39
ATG -> Węglowe
Kotły węglowe

Kotły przystosowane do spalania węgla kamienne i brunatnego jak również innych paliw stałych takich jak drewno lub miał.

Kotły te zapewniają dokładne spalanie opału, utrzymywanie żądanej temperatury w instalacji c.o. i długą stałopalność.Kocioł DWOREK ZN

Kocioł Dworek ZNW kotle DWOREK ZN wymiennik ciepła jest prostopadłościanem o podwójnych ścianach, podzielony przegrodami wodnymi. Kocioł wykonany jest z blachy stalowej, kotłowej grubości 6mm.

W przedniej komorze znajduje się palenisko z rusztem wodnym oraz żeliwnym rusztem ruchomym.

W górnej części kotła pod pokrywą znajduje się klapa komory spalinowej, która w trakcie pracy kotła kieruje spaliny w kanał między przegrodami wodnymi do czopucha. Umożliwia to również łatwy dostęp do czyszczenia komór spalinowych kotła.

 

Więcej…
 
Hercules U22 ND żeliwny

Kocioł żeliwny HERCULES U22

UNIWERSALNY ZASYPOWY KOCIOŁ ŻELIWNY NA PALIWO STAŁE

VIADRUS HERCULES U22 jest kotłem grzewczym górnego spalania z żeliwnym wymiennikiem, przystosowanym do spalania wszystkich rodzajów paliw stałych. Istnieje również możliwość przezbrojenia kotła na potrzeby spalania oleju opałowego. Kocioł  U22 może pracować w instalacjach z wymuszonym i grawitacyjnym obiegiem wody. Może być montowany zarówno w układzie otwartym jak i zamkniętym. Kocioł występuje również w wersji „S” z powiększonym otworem załadunkowym. Każdy kocioł jest poddawany w zakładzie produkcyjnym próbie pod ciśnieniem 8 bar.

 

Więcej…