ARTYKUŁY HYDRAULICZNE

Lista produktów


Lista produktów

Logowanie

Kontakt

Sklep w Szczekocinach

42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 5
Tel. (34) 355-79-33


 


Sklep w Szczekocinach

42-445 Szczekociny
ul. Jana Pawła II 5
Tel. (34) 355-79-33
Sklep w Zawierciu

42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 4
Tel. (32) 670-82-39
ATG -> Z podajnikiem tłokowym
Kotły z podajnikiem tłokowym

Kotły wyposażone w podajnik tłokowy (szufladowy) umożliwiają automatyczne podawanie paliwa węgla kamiennego (granulacja do 40mm), miału jak również eko-groszku.

Automatyczny sposób podawani paliwa w połączeniu z dokładnie dobraną ilością powietrza wdmuchiwanego do komory spalania (sterowanie elektroniczne) pozwalają uzyskać wysoką efektywność cieplną i niezwykle niską emisję substancji szkodliwych do atmosfery.Kocioł Dworek ZPT EKO

Kocioł Dworek ZPT EKO

Kocioł typu DWOREK ZPT EKO jest nowoczesnym kotłem na paliwa stałe sterowanym elektronicznie z tłokowym (szufladowym) automatycznym podajnikiem paliwa umożliwiający nieprzerwaną pracę kotła przez cały okres grzewczy. Obsługa w nim jest sprowadzona do minimum.

Przystosowany jest do spalania węgla kamiennego sortymentu miał jak również węgla typu groszek o granulacji do 40mm. Kocioł wykonany jest z blachy stalowej, kotłowej o grubości 6mm.

Automatyczny sposób podawania paliwa bezpośrednio na ruszt, w połączeniu z dokładnie dobraną ilością powietrza wdmuchiwanego w określone strefy komory paleniskowej sprawia, że kocioł DWOREK ZPT EKO z podajnikiem tłokowym oznacza się wysoką efektownością cieplną i niezwykle niską emisją substancji szkodliwych do atmosfery.

 

Więcej…